Kurzy ajurvédskeho varenia

image1

Kurz je určený tým, ktorí majú záujem naučiť sa pripraviť chutné jedlo v inom štýle podľa zásad ajurvédy a používať rôzne druhy korenín. Varenie je tvorivý a vedomý proces, to znamená, že jedlo sa pripravuje tak, aby bolo liekom a nie jedom – na kurze sa učí ako možno meniť vlastnosti potravín v procese prípravy jedla podľa svojich individuálnych potrieb.

Pripravujú sa raňajky, obed a dezert. Súčasťou kurzu je prednáška o zásadách ajurvédskej kuchyne, vlastnostiach potravín, korenia a bylín a ich použití. Na kurze sa varí vegetariánske menu, pričom sa výber surovín prispôsobuje podľa konštitúcie účastníkov kurzu a ich zdravotným obmedzeniam (s rešpektom k prípadnej alergii na mlieko, lepok, …) – túto informáciu je potrebné uviesť v prihláške.

Termíny:

Pozvánky na kurzy sa posielajú mailom, ak teda máte záujem dostávať informácie o konaní kurzov mailom, napíšte mi. O konaní kurzu nájdete informáciu aj na úvodnej stránke v časti Novinky.

Ak máte záujem o kurz pre uzavretú skupinu osôb (4 – 6 osôb), kontaktujte ma a môžeme si dohodnúť termín na niektorú sobotu alebo nedeľu. Kurz začína o 8:00 ráno a končí o 16:00.

Cena:

40 € / osoba

Kontakt:

0907 229 442
kontakt@ajurvedskemasaze.sk.

 

 1. Odpovedať

  Toto je prvýkrát, čo som sa stretol s vašou webovou stránkou… To je zle!!! Prečítala som si už niekoľko článkov a chcem viac :) Je to zábava čítať a ty si trafil môj vkus čo najviac. Ďakujem a srdečne pozdravujem :)

  • Zuzana Ružičková
  • 6. 5. 2022
  Odpovedať

  Dobrý deň mám záujem o zasielanie noviniek kurzov a mám záujem o kurz varenia. Ďakujem Zuzka

  • Darina
  • 3. 9. 2018
  Odpovedať

  Dobry den, kedy najblizsie sa bude konat kurz varenia? Mala by som zaujem….Dakujem za odpoved

Leave a Comment


*