Blog – Kurzy

na kozmetiku upravena

AJURVÉDSKY KOZMETICKÝ WORKSHOP

Zdravá a krásna pleť

Praktický seminár venovaný téme starostlivosti o pleť podľa ajurvédy.  Prednáška spojená s praxou. Na seminári sa možno dozvedieť ako sa starať o ktorý typ pleti, z akých ingrediencií si vyrobiť peeling, masku, čo možno používať na hydratáciu a výživu pleti, všetky používané ingrediencie sú prirodzené bez chémie, keďže na pleť by sa malo aplikovať len to, čo možno aj zjesť. Keďže je to praktický seminár, účastníci kurzu si sami na sebe vyskúšajú  kompletný program ošetrenia pleti, namiešajú si peeling, masku atď. Súčasťou je ukážka výroby krému a masáž tváre.  

O pleť sa však možno starať jednoducho s využitím toho, čo nám ponúka príroda.

(viac…)

ČÍTAŤ ĎALEJ
Pozdrav slnku

Individuálne hodiny jógy

Pokiaľ Vám nevyhovuje skupinové cvičenie či už z časových alebo iných dôvodov alebo uprednostňujete individuálny prístup, máte záujem o nastavenie cvičenia podľa svojich individuálnych potrieb, máte zdravotné problémy a chcete cvičenie cielene zamerané na ich riešenie,  môžete skúsiť individuálnu hodinu jogy.

To znamená cvičenie len pre jedného žiaka, učiteľ sa celú hodinu venuje len Vám a Vašim potrebám.

V prípade záujmu ma kontaktujte na 0907 229 442 prípadne emailom na kontakt@ajurvedskemasaze.sk a dohodneme si termín.

Cvičenie prebieha na Dunajskej 8.

 

ČÍTAŤ ĎALEJ
image1

Kurzy ajurvédskeho varenia

Kurz je určený tým, ktorí majú záujem naučiť sa pripraviť chutné jedlo v inom štýle podľa zásad ajurvédy a používať rôzne druhy korenín. Varenie je tvorivý a vedomý proces, to znamená, že jedlo sa pripravuje tak, aby bolo liekom a nie jedom – na kurze sa učí ako možno meniť vlastnosti potravín v procese prípravy jedla podľa svojich individuálnych potrieb.

(viac…)

ČÍTAŤ ĎALEJ